Інформація про заклад

  Інформація про Введенський навчально-виховний  комплекс Чугуївської районної ради Харківської області

Рік заснування Школа заснована в 1874 році. У 1954 році проліцензована як загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів, реорганізований в 2010 році у Введенський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області.
Директор  Царевська Евеліна Олександрівна
Контингент учнів 2019/2020 н.р. Дошкільний підрозділ -:

– група № 1 – молодший дошкільний вік (5-й рік життя) – 20 вихованців

– група № 2 – старший дошкільний вік (6-й рік життя) – 20 вихованців

Шкільний підрозділ:

·         школа І ступеня (1-4 класи) –  123 учні ( 1 класи – 41)

·         школа ІІ ступеня (5-9 класи) – 168 учнів ( 9 класи – 38)

·         школа ІІІ ступеня ( 10-11 класи) – 39 учнів ( 11 клас – 18)

Мова навчання Російська, українська
Профільне навчання Учні 10 класу отримують  повну загальну  освіту за українською філологією, учні 11 класу – за історичним профілем навчання.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує  32 педагоги, з них 26 мають вищу освіту, 6 – базову вищу. Вищу кваліфікаційну категорію мають 9 чол., І кваліфікаційну категорію – 7 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 4 чол., категорію „спеціаліст” – 12 чол. Педагогічне звання “старший учитель” – 3 вчителі, звання “учитель-методист” – 7.

Нагороджені Грамотою ГУОН – 1, Грамотою МОН –  2, Знаком «Відмінник освіти України» –  3, Знаком «Василь Сухомлинський»  –  1, медаллю “10 років незалежності Україні” – 1.

Творчий потенціал Навчально-виховний комплекс забезпечує вихованців та учнів дошкільною (середня та старша дошкільні групи) та повною загальною середньою освітою з профільним навчанням у старшій школі (українська філологія – 10 клас, історичний профіль ‒ 11 клас). Педагогічний колектив працює над проблемою «Створення умов для соціалізації особистості, формування її життєвих компетентностей».
На базі навчально-виховного комплексу організовано роботу гуртків художньої самодіяльності, а також гуртків спортивного та краєзнавчого напрямів. Працює шкільний історично-краєзнавчий музей.
Навчально-виховний комплекс нагороджений грамотами Чугуївської районної державної адміністрації за перемогу в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів району:
У 2015 році педагогічний колектив нагороджений Грамотою відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації «За якісну підготовку навчального закладу до нового 2015/2016 навчального року»
У 2016 році педагогічний колектив нагороджений Грамотою відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації «За якісну підготовку навчального закладу до нового 2016/2017 навчального року»
У 2017 році педагогічний колектив нагороджений Грамотою Чугуївської районної державної адміністрації “За якісну підготовку навчального закладу до нового 2017/2018 навчального року”
У 2018 році педагогічний колектив нагороджений Грамотою Чугуївської районної державної адміністрації “За високий рівень результативності в інтелектуальних, професійних, творчих, туристсько-краєзнавчих конкурсах та спортивних змаганнях за підсумками роботи у 2017/2018 навчальному році”
Гурткова робота У закладі працюють гуртки: “Географічне краєзнавство”, “Англійська мова”, “Пізнай себе”.  Працюють секції   з баскетболу та самбо.

80% дітей охоплені різними видами гурткової роботи.

Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 32 навчальних кабінети, комп’ютерний клас (10 ПК), сучасний кабінет географії з мультимедійним обладнанням, оновлений кабінет української мови та літератури, спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.

Бібліотечний фонд нараховує  15 049 примірників  художньої та навчальної літератури.

Заклад має сучасне комп’ютерне оснащення з підключенням до мережі Інтернет, мультимедійний комплекс, три ноутбуки в кабінетах. В управлінській діяльності використовується 3 комп’ютери.

Досягнення вихованців Вихованці нашої школи систематично беруть участь в олімпіадах з навчальних предметів, де показують гідні результати. За підсумками 2018/2019 н.р. Введенський НВК здобув на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  такі призові місця:

Мезенцев В’ячеслав (9-Б клас), Грідіна Ірина  (10-А клас), Грідіна Марія (11-А клас) – ІІІ місце з російської мови;

Пятаков Антон (7-Б клас) – І місце з математики,
Сіпко Вікторія (10-А клас) – ІІ місце з математики,
Мішньов Артем (10-А клас), Столбова Яна (11-А клас) – ІІІ місце з математики;

Сіпко Вікторія (10-А клас) – ІІ місце з англійської мови,
Байдужна Маргарита (8-А клас), Карпенко Олександр (9-А клас), Видашев Олександр (10-А клас), Дягілев Ілля (11-А клас), Грідіна Марія (11-А клас) – ІІІ місце з англійської мови;

Алам Єлизавета (8-А клас), Ліфєнцєв Іван (9-А клас), Мішньов Артем (10-А клас), Сіпко Вікторія (10-А клас), Столбова Яна (11-А клас) – І місце з географії,
Злобенко Юрій (10-А клас) – ІІ місце з географії;

Пятаков Антон (7-Б клас), Байдужна Маргарита (8-А клас) – ІІІ місце з української мови та літератури;

Пятаков Антон (7-Б клас) – І місце з хімії,
Мезенцев В’ячеслав (9-Б клас) – ІІІ місце з хімії;

Алам Єлизавета (8-А клас) – ІІ місце з історії;

Столбова Яна (11-А клас) – ІІ місце з екології;

Мезенцев В’ячеслав (9-Б клас) – І місце з біології,
Сіпко Вікторія (10-А клас) – ІІ місце з біології;
Ляшенко Ірина (8-А клас) – ІІІ місце з біології;

Сіпко Вікторія (10-А клас) – І місце з правознавства;
Ліфєнцев Іван (9-А клас), Столбова Яна (11-А клас) – ІІ місце з правознавства;

Хорошилов Олександр (11-А клас) -ІІІ місце з економіки;

Грибенюк Ольга (9-Б клас) – ІІІ місце з ІКТ;

Алам Єлизавета (8-А клас), Ляшенко Ірина (8-А клас)- І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

За підсумками виступу команд ЗНЗ у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Введенський НВК зайняв 3 місце.

Жовнер Марія (6-А клас) – І місце в І етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Т.Шевченка,
Грідіна Ірина (10-А клас) – ІІ місце в І етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Т.Шевченка,
Дягілев Ілля (11-А клас) – ІІІ місце в І етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Т.Шевченка;

Дягілев Ілля (11-А клас) – І місце на районному етапі Фестивалю ораторського мистецтва, лауреат обласного етапу Фестивалю ораторського мистецтва;

Максименко Анастасія (1-А клас), Паруш-Знаковська Поліна (1-А клас) – ІІІ місце в обласній акції “Молодь за здоровий спосіб життя”;

Істоміна Єлизавета (7-А клас) – ІІ місце у Всеукраїнській акції серед школярів та учнівської молоді «Припутень – птах року 2018» за кращий літературний твір у рамках акції.

Команда дівчат (Абоян Сусанна, Зеленська  Дарина, Грідіна Марія, Звєрєва Кристина) – І місце  у районних змаганнях зі стрітболу.

Команда екологів  (Калашнікова Вероніка, Красновський Микита, Ситников Євгеній, Лукутіна Лілія, Резніченко Катерина, Байдужна Маргарита) – ІІІ місце на районному етапі Всеукраїнського конкурсу “Земля – наш спільний дім”.

Команди дівчат та юнаків (Абоян Сусанна, Грідіна Марія, Звєрєва Кристина, Зеленська Дарина, Ляшенко Ірина, Макаренко Поліна, Полтєва Вікторія, Расоян Гюльнара, Резніченко Катерина, Столбова Яна, Видашев Олександр, Меденцев Микита, Мішньов Дмитро, Ситников Євгеній, Слоян Саманд, Хорошилов Олександр, Шевченко Микита) – І місце в районних змаганнях з баскетболу.

Дружина юних пожежних (Байдужна Маргарита, Калашнікова Вероніка, Красновський Микита, Ситников Євгеній, Резніченко Катерина, Рогожин Євгеній) – І місце в І (районному) етапі фестивалю ДЮП.

Не можна, кажучи про всі ці досягнення, не згадати про вчителів, адже саме завдяки їх праці ми маємо такі результати. Це Гридіна В.М., Карман Д.В., Губіна Л.Л., Медведєва Н.К., Доля В.І.,  Пчельнікова О.Г., Колосова Л.В., Донцова Т.В., Кропінська О.Г., Чумак О.М., Суркова О.М., Горбань Н.С., Карпєлін П.С., Ізахметова І.Є.