Положення конкурсів

Щодо проведення Всеукраїнської акції «Птах року»

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське
товариство охорони птахів пропонують взяти участь у щорічній природоохоронній акції «Горлиця звичайна – птах року 2020». (далі – акція).

Метою акції є:
• вивчення учнями біологічних особливостей птахів даного виду та різних видів птахів регіонів України;
• проведення моніторингу чисельності виду на певній території;
• сприяти формуванню в учнів переконань, моральних принципів та активної життєвої позиції в галузі охорони птахів.
До участі в акції запрошуються учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти України. Роботи можуть бути як індивідуальні так і командні. Акція проводиться в заочному форматі. Матеріали учасників акції надсилаються на адресу НЕНЦ до 15 листопада 2020 року (з поміткою «Птах року»).

Вимоги до робіт

  1. Письмові роботи (реферати, спостереження, розповіді, казки, вірші тощо) надсилайте в паперовому або електронному вигляді. Ми будемо раді отримати роботи в електронному вигляді — на електронну пошту або електронних носіях (дисках). Такий спосіб допоможе заощадити папір і збереже природу!
  2. Прагніть зменшити вплив на довкілля, потурбуйтеся, щоб в оформленні роботи було якомога менше різноманітного пластику — папок, прозорих плівок, файлів тощо, натомість використовуйте паперові папки й альбоми. Екологічний підхід до оформлення роботи оцінюватиметься окремо!
  3. У рефератах і описах виду не забувайте зазначати першоджерело (автора, книгу, журнал, адресу веб-сторінки) як у самому тексті, так і в списку літератури. А також зазначайте авторів усіх фотознімків або джерело звідки їх узято. При оцінюванні робіт ми приділятимемо окрему увагу цьому критерію.
  4. Оформлення галерей і фоторепортажів — ми сподіваємося побачити там фотознімки, зроблені вами чи вашими колегами (вчителями, наставниками, батьками). Не хвилюйтеся, якщо не всі знімки будуть суперпрофесійними, головне що вони ілюструватимуть вашу активну роботу.
  5. Малюнки й інші поробки зроблені власноруч надсилайте в натуральному вигляді звичайною поштою.
    Чітко зазначайте своє прізвище та ім’я, вік, адресу.