Організація харчування

У навчальному закладі організувано безкоштовне гаряче харчування для учнів пільгового контингенту у кількості 73 дітей та  відшкодування 40% вартості харчування  дітей дошкільного підрозділу у кількості 40 вихованців за рахунок спонсорських коштів.

Відповідно до рішення XLIV сесії VII скликання  Чугуївської районної ради Харківської області вартість харчування на 1 учня у 2019 році складає 18,00 грн, а для 1 вихованця дошкільного підрозділу 29,00 грн в день.

З метою організації якісного та повноцінного харчування учнів навчального закладу, допомоги соціально незахищеним категоріям дітей, роботу організовано наступним чином:

забезпечено належну організацію та якісне надання послуг з харчування учнів;

організовано контроль за якісною роботою харчоблоку, його утриманням та забезпеченням необхідним обладнанням, інвентарем та посудом;

забезпечено організацію повноцінного та якісного харчування учнів відповідно до затверджених норм харчування;

тримається на контролі проведення С-вітамінізації третіх страв;

організовано харчування учнів навчального закладу відповідно до графіка роботи шкільної їдальні;

організовано забезпечення учнів та вихованців питною водою гарантованої якості;

забезпечено чітку організацію чергування педагогічних працівників у шкільній їдальні відповідно до графіка чергування.

Організація харчування здійснюється згідно Державних санітарних правил та норм. Шкільна їдальня знаходиться в приміщенні закладу освіти, забезпечена всім необхідним інвентарем, миючими та дезінфікуючими засобами, забезпечена проточною холодною та гарячою водою.

Харчування учнів 1-4 класів здійснюється на першій великій перерві, харчування інших учнів школи – на другій великій перерві. 

Чергові вчителі проводять чергування в їдальні згідно графіка, слідкують за порядком під час обіду та санітарно-гігієнічним станом обідньої зали.