Наші досягнення

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  та учнівських конкурсів  2018/2019 н.р.:

Мезенцев В’ячеслав (9-Б клас), Грідіна Ірина  (10-А клас),
Грідіна Марія (11-А клас) – ІІІ місце з російської мови;

Пятаков Антон (7-Б клас) – І місце з математики,
Сіпко Вікторія (10-А клас) – ІІ місце з математики,
Мішньов Артем (10-А клас), Столбова Яна (11-А клас) – ІІІ місце з математики;

Сіпко Вікторія (10-А клас) – ІІ місце з англійської мови,
Байдужна Маргарита (8-А клас), Карпенко Олександр (9-А клас),
Видашев Олександр (10-А клас), Дягілев Ілля (11-А клас),
Грідіна Марія (11-А клас) – ІІІ місце з англійської мови;

Алам Єлизавета (8-А клас), Ліфєнцєв Іван (9-А клас),
Мішньов Артем (10-А клас), Сіпко Вікторія (10-А клас),
Столбова Яна (11-А клас) – І місце з географії,
Злобенко Юрій (10-А клас) – ІІ місце з географії;

Пятаков Антон (7-Б клас), Байдужна Маргарита (8-А клас) – ІІІ місце з української мови та літератури;

Пятаков Антон (7-Б клас) – І місце з хімії,
Мезенцев В’ячеслав (9-Б клас) – ІІІ місце з хімії;

Алам Єлизавета (8-А клас) – ІІ місце з історії;

Сіпко Вікторія (10-А клас) – І місце з правознавства,
Ліфєнцев Іван (9-А клас), Столбова Яна (11-А клас) – ІІ місце з правознавства;

Мезенцев В’ячеслав (9-Б клас) – І місце з біології,
Сіпко Вікторія (10-А клас) – ІІ місце з біології;
Ляшенко Ірина (8-А клас) – ІІІ місце з біології;

Хорошилов Олександр (11-А клас) –ІІІ місце з економіки;

Грибенюк Ольга (9-Б клас) – ІІІ місце з ІКТ.

Алам Єлизавета (8-А клас), Ляшенко Ірина (8-А клас)- І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

Жовнер Марія (6-А клас) – І місце в І етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Т.Шевченка,
Грідіна Ірина (10-А клас) – ІІ місце в І етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Т.Шевченка,
Дягілев Ілля (11-А клас) – ІІІ місце в І етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Т.Шевченка;

Дягілев Ілля (11-А клас) – І місце на районному етапі Фестивалю ораторського мистецтва, лауреат обласного етапу Фестивалю ораторського мистецтва;

Максименко Анастасія (1-А клас), Паруш-Знаковська Поліна (1-А клас) – ІІІ місце в обласній акції “Молодь за здоровий спосіб життя”;

Істоміна Єлизавета (7-А клас) – ІІ місце у Всеукраїнській акції серед школярів та учнівської молоді «Припутень – птах року 2018» за кращий літературний твір у рамках акції.

Команда дівчат (Абоян Сусанна, Зеленська  Дарина, Грідіна Марія, Звєрєва Кристина) – І місце  у районних змаганнях зі стрітболу.

Команда екологів  (Калашнікова Вероніка, Красновський Микита, Ситников Євгеній, Лукутіна Лілія, Резніченко Катерина, Байдужна Маргарита) – ІІІ місце на районному етапі Всеукраїнського конкурсу “Земля – наш спільний дім”.

Команди дівчат та юнаків (Абоян Сусанна, Грідіна Марія, Звєрєва Кристина, Зеленська Дарина, Ляшенко Ірина, Макаренко Поліна, Полтєва Вікторія, Расоян Гюльнара, Резніченко Катерина, Столбова Яна, Видашев Олександр, Меденцев Микита, Мішньов Дмитро, Ситников Євгеній, Слоян Саманд, Хорошилов Олександр, Шевченко Микита) – І місце в районних змаганнях з баскетболу.

Дружина юних пожежних (Байдужна Маргарита, Калашнікова Вероніка, Красновський Микита, Ситников Євгеній, Резніченко Катерина, Рогожин Євгеній) – І місце в І (районному) етапі фестивалю ДЮП.